2023 Best China Laser Equipment Manufacturer, looking for wholesalers, agents all over the world.

Na kontaktoni

Na kontaktoni

Jinan Gold Mark CNC Machinery Co., Ltd.

Adresë

Dhoma 15A10, Nr. J3,
Ndërtesa e zyrave Gaoxin Wanda, 57-1 Gongye Road në jug,
Qyteti Jinan, Provinca Shandong.

Telefoni

Telefoni:0531-88988271

Whatsapp:008618596071507

orët

Orari 8:30-17:30

Të marrë një kuotë

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

WhatsApp Online Chat!