Produkte

Laser shënuar Machine TS2020

Dizajni Split, lehtë për të kryer, zbatimi fleksibël.
Me cilësi të lartë burim lazer, cilësi të mirë spot, dendësia uniforme të energjisë optike, fuqia e qëndrueshme e prodhimit optike, nuk ka rrjedhje të lehta, të lartë anti-reflektim.
Duke përdorur me shpejtësi të lartë skanim galvanometër, madhësia e vogël, shpejtësi të shpejtë, stabilitet të mirë.
Lehtë për të vepruar, lehtë për t'u përdorur.
Të përshtatshme për shumicën materialet jo-metalike gdhendje dhe punën e shënuar


  • FOB Çmimi: FOB Çmimi US $ 0,5 - 99,999 / Copë
  • FOB Çmimi: Min.urdhër Sasia 1 copë / copë
  • FOB Çmimi: Furnizimi Aftësia 50 copë / copë në muaj

hollësi

Etiketat

E vogël dhe fleksibile, e krijuar për të zgjidhur problemin e shënjimit me lazer të pjesëve të mëdha ekzistuese. E gjithë makina dhe madhësia e kutisë së pritësit të kompjuterit, e vogël dhe e përshtatshme, mund të mbahen në dorë për operacione, në çdo drejtim në pjesë të mëdha mekanike për shënimin me lazer, shumë të përshtatshme për operacione individuale të përpunimit.

përshkrim i produktit

1. Sistemi i skanimit me lazer me cilësi të lartë e bën shpejtësinë e shënjimit të shpejtë.
2. Miratoni gjeneratorin e avancuar të fibrave, koha e jetës mund të shkojë deri në 100,000 orë.
3. Precizion i lartë Preçizioni i pozicionit të ri është 0.003 mm.
4. isshtë mbrojtës i mjedisit dhe kursim i energjisë, konsumi i energjisë zvogëlohet me 3-10 herë krahasuar me lazerin YAG. Përdorimi i kostos është me të vërtetë i lirë.
5. Makina e shënjimit me lazer me fibra është pa mirëmbajtje, nuk ka pothuajse asnjë pjesë që duhet të ndryshojë pas përdorimit afatgjatë.
6. Makina e shënjimit me lazer me fibra është shumë e lehtë për t'u përdorur, dhe madje edhe njeriu i freskët mund ta përdorë atë mirë.

Parametrat e produktit

Makinë dore e shënjimit me lazer

lloj Laser shënuar Machine TS2020
pushtet 20W / 30W / 50W
Laser Markë Raycus (Maxphotonics / IPG Optional)
Shënimi Area 110mm * 110mm
Optional Shënimi Area 110mm * 110mm / 150mm * 150mm / 200mm * 200mm
Shënimi Thellësia 0.5mm
Shënimi Speed 7000mm / s
Gjerësia Minimale e Linjës 0,012 mm
Karakteri minimale 0,15 mm
Precision përsëritet ± 0.003 mm
Jeta-hapësirë ​​e Fiber Laser Moduli 100 000 orë
Cilësia e rrezes M2 <1.5
Focus Spot Diametri <0,01 mm
Fuqia Output i Laser 10% ~ 100% të vazhdueshme për të rregulluar
Operimi i Sistemit Mjedisit Windows XP / W7-32 / 64bits / W8-32 / 64bits
ftohjes Mode Air ftohje-Built-in
Temperatura e Operacionit Mjedisit 15~ 35
fuqia Input 220V / 50Hz / faza e vetme ose 110V / 60HZ / faza e vetme
Kërkesa të energjisë <400W
komunikimi Interface USB
Paketa Dimension 720 mm x 460 mm x 660 mm
pesha bruto 65kg


detajet e produktit

QQ 20210608112425 QQ 20210608112439

Shfaqja e Shembullit

lazer fluturues duke shënuar makanen

 

Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne
WhatsApp Online Chat!