За нас - злато Марк ЦНЦ Машини копродукции, ООД

за нас

за нас

TIM图片20200415110458

Жинан злато Марк ЦНЦ Машини копродукции, Ltd е хај-тек индустрија претпријатие специјализирано за истражување, производство и продажба на машини како што следува: Ласерски гравер, влакна ласерски означување машина, CNC рутер. На производи се широко се користи во реклама одбор, занаети и калапи, архитектура, печат, етикета, сеча на дрва и гравирање, каменоделство декорација, кожа сечење, текстилната индустрија, и така натаму. Врз основа на апсорпција на меѓународните напредна технологија, ние нудиме на клиентите на повеќето напредни производство и внимателен услуга по продажбата. Во неодамна години, нашите производи се продаваат не само во Кина, но, исто така, колку што е во Југоисточна Азија, Блискиот Исток, Европа, Јужна Америка и на други странски пазари.


WhatsApp Онлајн Chat!