Банер.04(3)
海报2
海报3
修改1 (1)
3 на 1 банер(1)

Производи со топла продажба

Серија GM3015F

Серија GM3015F

3015 Машина за ласерско сечење со прецизни влакна
Гледај Повеќе
Серија GM6023T

Серија GM6023T

Машина за ласерско сечење со влакна од цевки
Гледај Повеќе
Серија GM3015FT

Серија GM3015FT

Интегрирана машина за ласерско сечење со плочи и цевки
Гледај Повеќе
Серија GM-W

Серија GM-W

Ласерска машина за заварување
Гледај Повеќе
Серија GM-WJ

Серија GM-WJ

Машина за заварување накит
Гледај Повеќе
Серија GM-WA

Серија GM-WA

Машина за заварување на платформа
Гледај Повеќе
Серија GM-C

Серија GM-C

Ласерска машина за чистење
Гледај Повеќе
Серија GM-CP

Серија GM-CP

Машина за чистење на пулсот
Гледај Повеќе
Серија GM-CP

Серија GM-CP

Машина за чистење на пулсот
Гледај Повеќе
Серија GM3015F

Серија GM3015F

3015 Машина за ласерско сечење со прецизни влакна

Серија GM6023T

Серија GM6023T

Машина за ласерско сечење со влакна од цевки

Серија GM3015FT

Серија GM3015FT

Интегрирана машина за ласерско сечење со плочи и цевки

Серија GM-W

Серија GM-W

Ласерска машина за заварување

Серија GM-WJ

Серија GM-WJ

Машина за заварување накит

Серија GM-WA

Серија GM-WA

Машина за заварување на платформа

Серија GM-C

Серија GM-C

Ласерска машина за чистење

Серија GM-CP

Серија GM-CP

Машина за чистење на пулсот

Серија GM-CP

Серија GM-CP

Машина за чистење на пулсот

за нас

За описот на фабриката

што правиме

Ji'nan Gold Mark CNC Machinery Co., Ltd.

Нашите производи вклучуваат машина за ласерско сечење со влакна, машина за ласерско заварување, машина за ласерско чистење, машина за ласерско обележување, машина за гравирање со ласер на CO2, машина за заварување накит и сродни додатоци.

Имаме професионален тим за дизајн, продажба, производство и услуги по продажбата.Имајте строга контрола на квалитетот и професионална услуга за клиентите.Нашите производи се здобија со европски CE сертификат.Дополнително, добивме и сертификати за Русија EAC, RoHS, ISO 9001.

Нашите производи се широко продадени низ целиот свет, продавајќи се многу добро во Северна Америка, Јужна Америка, Европа, Блискиот Исток, Југоисточна Азија, Австралија и други региони и ги освоија пофалбите на нашите клиенти.ОЕМ услугите се исто така добредојдени.Ќе го прошириме нашиот меѓународен пазарен удел со производи со висок квалитет, висококвалитетни услуги, разумни цени и навремена испорака.Ласерот Gold Mark е секогаш подготвен да ви обезбеди подобри решенија.

 

повеќе >>

Процес на проверка на квалитетот

Процес на проверка на квалитетот на машината за сечење со ласерски влакна

 • 01

  Дојдовна инспекција

  Дојдовна инспекција">

 • 02

  Термичко стареење на креветот

  Термичко стареење на креветот“>

 • 03

  Инсталација на шина

  Инсталација на шина">

 • 04

  Тест за точност

  Тест за точност">

 • 05

  Инсталација на лист

  Инсталација на лист">

 • 06

  Проверка на жицата

  Проверка на жицата">

 • 07

  Тест за сечење

  Тест за сечење">

Инспекција на квалитетот на машината за ласерско валање и чистење и сечење 3 во 1

 • 01

  Проверете дали на

  Проверете дали на">

 • 02

  Проверете дали се лади

  Проверете дали се лади">

 • 03

  Проверете ја водата

  Проверете ја водата">

 • 04

  Проверете дали 1

  Проверете дали the1">

 • 05

  Проверете дали светлото на излезот

  Проверете дали излезното светло">

 • 06

  Монтажа на кола

  Склопување кола">

 • 07

  Проверете дали прекинувачот

  Проверете дали прекинувачот">

z2 (1)
z3 (1)
z4
 • 01
  Службен

  Службен

  Нашата компанија ја помина официјалната сертификација на веб-страницата

  +
 • 02
  Технологија

  Технологија

  Првокласно техничко ниво

  +
 • 03
  Висок квалитет

  Висок квалитет

  Професионален персонализиран дизајн

  +
 • 04
  24-часовна услуга

  24-часовна услуга

  Интимна 24 часовна услуга

  +
展会人物合集01(1)