Makinë prerëse me lazer TS6090L CO2

Sistemi profesional i kontrollit lazer Ruida 6442s, i saktë, i qëndrueshëm dhe i shpejtë.
Tub lazer i markës, cilësi e mirë e pikës, fuqi e qëndrueshme dalëse, efekt i mirë gdhendjeje.
Me kllapa universale të rrotave, e lehtë për t'u lëvizur.
Ndërfaqja 4.Usb2.0, mbështet punën jashtë linje.
Ekran LCD me ngjyra, mbështet funksionimin shumë-gjuhësh.
Udhëzues linear me tre boshte XY, saktësi më e lartë dhe performancë më e qëndrueshme.
Platformë elektrike UP&Down, e përshtatshme për klientët për të vendosur materiale të trasha.
Shtojcë rrotulluese opsionale, e përshtatshme për klientët që të gdhendin materialet e kërkuara.


Detaj

Etiketat

Aplikimi industrial:

Shenja reklamimi, dhurata artizanale, bizhuteri kristal, teknologjia e prerjes së letrës, modele arkitekturore, ndriçimi, printimi dhe paketimi, pajisjet elektronike, çanta veshjesh, prodhimi i kornizave të fotografive dhe industri të tjera.

Materialet e aplikimit:

Produkte druri, Kompensatë, akrilik, plastikë, rroba, lëkure, letër, gome, bambu, mermer, plastikë me dy shtresa, qelq, shishe vere etj.

Karakteristikat e makinës prerëse të gdhendjes me lazer 6090:

1. Sistemi profesional i kontrollit lazer Ruida 6442S ose 6445G, i saktë, i qëndrueshëm dhe i shpejtë.

2. Llazer i markës tube. cilësi e mirë në vend, fuqi dalëse e qëndrueshme, efekt i mirë gdhendjeje.

3. Me kllapa universale të rrotave, e lehtë për t'u lëvizur.

4. Ndërfaqja USB2.0, mbështet punën jashtë linje.

5. Ekran LCD me ngjyra, mbështet funksionimin shumë-gjuhësh. Platforma elektrike UP&Poshtë, e përshtatshme për klientët që të vendosin materiale të trasha.

6. Shtojca rrotulluese opsionale, e përshtatshme për klientët që të gdhendin materialet e kërkuara.

 

Parametrat teknikë:

Emri i produktit Makinë për gdhendje me lazer TS6090 co2 cnc
Ngjyrë Gri dhe e bardhë
Madhësia e tryezës së punës 600 mm * 900 mm
Tub lazer Tub qelqi i mbyllur CO2
Tabela e punës Tavolinë me teh Honeycomb & Fence
Fuqia lazer 80W (60w/100w/130w si opsionale)
Shpejtësia e prerjes 0-60 mm/s
Shpejtësia e gdhendjes 0-400 mm/s
Rezolucioni ±0.05mm/1000DPI
Letra minimale Anglisht 1×1mm (Gazeta kineze 2*2mm)
Mbështet Fils BMP,HPGL,PLT,DST dhe AI
Ndërfaqja USB2.0
Software Corellaser (mbështetja e daljes direkte të coreldraw)
Sistemi kompjuterik Windows XP/win7/win8/win10
Motorri Motori stepper
Tensioni i fuqisë AC 110 ose 220V±10%,50-60Hz
Kabllo të energjisë Lloji Evropian/Tipi Kina/Tipi Amerika/Tipi i Mbretërisë së Bashkuar
Ambienti i punës 0-45℃ (temperatura) 5-95% (lagështia)
Konsumi i energjisë <900 W (Totali)
Lëvizja e Boshtit Z Automatik
Sistemi i pozicionit Treguesi me dritë të kuqe
Mënyra e ftohjes Sistemi i ftohjes dhe mbrojtjes së ujit
Trashësia e prerjes Ju lutemi konsultohuni me shitjet
Madhësia e paketimit 155x110x105cm
Pesha bruto 185 kg
Paketa Kuti standarde kompensatë për eksport
Garancia Mbështetje teknologjike pa pagesë gjatë gjithë jetës, një vit garanci, përveç materialeve harxhuese si tub lazer, pasqyrë dhe lente, etj.
Aksesorë falas Kompresori ajri/Pompa e ujit/Tubacioni i ajrit/Tubacioni i ujit/Softueri dhe dongle/ Manuali i përdoruesit në anglisht/Kabllo USB/kabllo rryme
Pjesë opsionale Lente rezervë e fokusit

Pasqyrë reflektuese rezervë

Rrotullues rezervë për materialet e cilindrave

Ftohës uji industrial

 

Imazhi i detajeve të makinës: Imazhi i detajeve të makinës:

Kontrolluesi Ruida 6445G mund të zgjedhë.

Pjesët e makinës:

Të marrë një kuotë

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni