Banner.04(3)
海报2
海报3
修改1 (1)
3 nga 1 baner (1)

Produkte me shitje të nxehta

Seria GM3015F

Seria GM3015F

Makinë prerëse me lazer me fibra precize 3015
Shiko më shumë
Seria GM6023T

Seria GM6023T

Makinë prerëse me lazer me fibra tubash
Shiko më shumë
Seria GM3015FT

Seria GM3015FT

Makinë prerëse me lazer të integruar me pllaka dhe tuba
Shiko më shumë
Seria GM-W

Seria GM-W

Makinë saldimi me lazer
Shiko më shumë
Seria GM-WJ

Seria GM-WJ

Makinë saldimi bizhuterish
Shiko më shumë
Seria GM-WA

Seria GM-WA

Makinë saldimi me platformë
Shiko më shumë
Seria GM-C

Seria GM-C

Makinë pastrimi me lazer
Shiko më shumë
Seria GM-CP

Seria GM-CP

Makinë për pastrimin e pulsit
Shiko më shumë
Seria GM-CP

Seria GM-CP

Makinë për pastrimin e pulsit
Shiko më shumë
Seria GM3015F

Seria GM3015F

Makinë prerëse me lazer me fibra precize 3015

Seria GM6023T

Seria GM6023T

Makinë prerëse me lazer me fibra tubash

Seria GM3015FT

Seria GM3015FT

Makinë prerëse me lazer të integruar me pllaka dhe tuba

Seria GM-W

Seria GM-W

Makinë saldimi me lazer

Seria GM-WJ

Seria GM-WJ

Makinë saldimi bizhuterish

Seria GM-WA

Seria GM-WA

Makinë saldimi me platformë

Seria GM-C

Seria GM-C

Makinë pastrimi me lazer

Seria GM-CP

Seria GM-CP

Makinë për pastrimin e pulsit

Seria GM-CP

Seria GM-CP

Makinë për pastrimin e pulsit

rreth nesh

Rreth përshkrimit të fabrikës

çfarë bëjmë ne

Ji'nan Gold Mark CNC Machinery Co., Ltd.

Produktet tona përfshijnë makinë prerëse me lazer me fibra, makinë saldimi me lazer, makinë pastrimi me lazer, makinë për shënjimin me lazer, makinë gdhendjeje me lazer CO2, makinë saldimi bizhuterish dhe pajisje të ngjashme.

Ne kemi një ekip profesional të projektimit, shitjeve, prodhimit dhe shërbimit pas shitjes.Keni kontroll të rreptë të cilësisë dhe shërbim profesional ndaj klientit.Produktet tona kanë marrë certifikatën evropiane CE.Përveç kësaj, ne gjithashtu morëm certifikatat e Rusisë EAC, RoHS, ISO 9001.

Produktet tona shiten gjerësisht në të gjithë botën, duke u shitur shumë mirë në Amerikën e Veriut, Amerikën e Jugut, Evropë, Lindjen e Mesme, Azinë Juglindore, Australi dhe rajone të tjera dhe kanë fituar vlerësimin e klientëve tanë.Shërbimet OEM janë gjithashtu të mirëseardhura.Ne do të zgjerojmë pjesën tonë të tregut ndërkombëtar me produkte me cilësi të lartë, shërbime me cilësi të lartë, çmime të arsyeshme dhe shpërndarje në kohë.Laser Gold Mark është gjithmonë i gatshëm t'ju ofrojë zgjidhje më të mira.

 

më shumë >>

Procesi i inspektimit të cilësisë

Procesi i inspektimit të cilësisë së makinës prerëse me lazer me fibra

 • 01

  Inspektimi në hyrje

  Inspektimi në hyrje">

 • 02

  Plakja termike e shtratit

  Plakja termike e shtratit">

 • 03

  Instalimi hekurudhor

  Instalimi hekurudhor">

 • 04

  Testi i saktësisë

  Testi i saktësisë">

 • 05

  Instalimi i fletës

  Instalimi i fletës">

 • 06

  Kontrollimi i telit

  Kontrollimi i telit">

 • 07

  Testi i prerjes

  Testi i prerjes">

Inspektim i cilësisë së makinës për larje dhe pastrim dhe prerje me lazer 3 në 1

 • 01

  Kontrolloni nëse

  Kontrolloni nëse ">

 • 02

  Kontrolloni për ftohje

  Kontrolloni për ftohje">

 • 03

  Kontrolloni ujin

  Kontrolloni ujin">

 • 04

  Kontrolloni nëse 1

  Kontrolloni nëse the1">

 • 05

  Kontrolloni nëse drita e daljes

  Kontrolloni nëse drita e daljes">

 • 06

  Montimi i qarqeve

  Montimi i qarqeve">

 • 07

  Kontrolloni nëse kaloni

  Kontrolloni nëse kaloni">

z2 (1)
z3 (1)
z4
 • 01
  zyrtare

  zyrtare

  Kompania jonë ka kaluar certifikimin zyrtar të faqes në internet

  +
 • 02
  Teknologjia

  Teknologjia

  Niveli teknik i klasit të parë

  +
 • 03
  Cilesi e larte

  Cilesi e larte

  Dizajn i personalizuar profesional

  +
 • 04
  Sherbim 24 ore

  Sherbim 24 ore

  Shërbim intim 24 orë

  +
展会人物合集01(1)