Контакт - злато Марк ЦНЦ Машини копродукции, ООД

Контактирајте не

Контактирајте не

Жинан злато Марк ЦНЦ Машини копродукции, ООД

адреса

13788 век авенија во Њујорк, Окружниот Lixia, Жинан Сити, провинцијата Шандонг

телефон

Телефон: 0531-88988271

Whatsapp: 008615589979188

часа

Телефон: 0531-88988271

Whatsapp: 008615589979188


WhatsApp Онлајн Chat!